درباره بانا تلنت

زمستان برای بعضی‌ها سرد و طاقت‌فرساست، اما برای ما زمان تولد ایده‌های نو بوده. انگار هر وقت که زمین به خواب زمستانی می‌رود، نوبت ماست که دانه‌های کاشته شده در دل تیم را مراقبت کنیم و جوانه زدن‌شان را تماشا کنیم.

اسفندها در شرکت ما به یادماندنی هستند، اسفند ۱۳۹۶ اولین پروژه تیمی‌مان را برای پارک علم و فناوری شریف شروع کردیم، همان که مسیرمان را تا مطالعه ۲۱ ناحیه نوآوری در دنیا پیش برد و تا به امروز ما را در جایگاه مشاور ناحیه نوآوری شریف و این پارک پر افتخار، حفظ کرده است.

 اسفند ۱۳۹۷ اولین دوره شتابدهی مهارت‌های نرم را شروع کردیم، همان دوره‌ای که مورد حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بود تا دانشجوها بتوانند در فضایی پویا و بدون دغدغه مالی، گفتگو را تمرین کنند، مسئولیت بپذیرند و کار تیمی واقعی را تجربه کنند تا در ادامه افراد موفق و موثری برای خودشان و دنیا شوند.

اسفند ۱۳۹۸ و میهمان تازه‌ای به نام کرونا، ما را به سمت طراحی و برگزاری دوره‌های تیم‌سازی در فضای آنلاین برد، کاری که تا قبل از آن نشدنی به نظر می‌رسید، اما شد و چه خوب هم شد.

اسفند ۱۳۹۹ اولین بوت کمپ آموزشی- تجربی مدیریت محصول‌مان متولد شد، همان که بیش از ۱۰۰ فارغ ‌التحصیل داشته و شبکه بزرگی از مدیران محصول، مدرس‌ها، منتورها و همین‌طور سازمان‌های همکار را ایجاد کرده است.

اسفند ۱۴۰۰ اما زمان تولد بانا تیم بود، جایی که بشود ارزیابی تیمی را آنلاین انجام داد و برای سرمایه‌گذارهایی که به دنبال تیم‌های پایدار می‌گشتند، بسیار مورد توجه بود.

اسفند ۱۴۰۱ رسید و “بانا تلنت” متولد شد. ما می‌خواستیم فضای مشاوره و طراحی مسیر شغلی از مدل سنتی خودش خارج شود و تکنولوژی هوش مصنوعی را برای این کار به تیم‌مان دعوت کردیم. سوال اصلی ما این بود: چه می‌شود اگر خطای انسانی را از مسیر طراحی شغلی حذف کنیم و بتوانیم خیلی سریعتر و دقیق‌تر، بدون اصرار برای دنباله‌روی، به افراد کمک کنیم تا اثر منحصر بفرد خودشان را در این دنیا داشته باشند؟

ما شرکت دانش‌بنیان “بانیان اندیشه‌های نوآورانه آینده” هستیم که از سال ۱۳۹۶  تاکنون برنامه‌های مختلفی را برای شناخت و توسعه استعدادهای افراد، تیم و سازمان‌ها، در شتابدهنده استعداد بانا ارائه می‌کنیم. “بانا تلنت” محصول جدید شرکت ما است که با ترکیب روان‌شناسی و تکنولوژی هوش مصنوعی، به شما برای کشف مسیر شغلی کمک می‌کند.

خدمات بانا تلنت به صورت کاملا آنلاین ارائه می‌شود و شما می‌توانید در هر جای دنیا که هستید از آن استفاده کنید.

 

ماموریت بانا تلنت

بانا تلنت یک بستر امن آنلاین برای کمک به کشف مسیر شغلی است. ما با ترکیب علم روان‌شناسی و تکنولوژی هوش مصنوعی، پیشنهادات شغلی منطبق با خصوصیات و ویژگی‌های خودتان را به شما ارائه می‌کنیم. با استفاده از تست‌های روانشناختی معتبر بین‌المللی در بانا تلنت، می‌توانید بهتر متوجه شوید که از چه روش‌هایی اطلاعات را از محیط اطرافتان دریافت می‌کنید، چطور تصمیم می‌گیرید و به چه فعالیت‌هایی گرایش دارید. ارزش‌هایی که عمیقا آن‌ها را باور دارید را می‌شناسید و آگاهی‌تان از آن کسی که هستید بیشتر می‌شود. بعد از این مرحله با انتقال دادن این اطلاعات به تکنولوژی هوش مصنوعی، پیشنهادات شغلی متناسب با خودتان را بدون درنظر گرفتن تحصیلات و تجربیات قبلی‌تان، ارائه می‌کنیم. این روش پیشنهاد مسیر شغلی بسیار سریعتر از انسان، داده‌ها را پردازش می‌کند و با توضیحاتی که در هر پیشنهاد ارائه شده، شما درک بهتری نسبت به هر مسیر و انگیزه‌ حرکت به سمت آن را خواهید داشت.

mission